Przejdź do treści

Nasza oferta

Naszą pierwszą zrealizowaną inwestycją deweloperską jest osiedle pn. TYNIECKA PARK. Cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych a w tym 14 lokali mieszkalnych. Budowę rozpoczęliśmy w kwietniu 2017 roku, a lokale mieszkalne zostały oddane do użytkowania w kwietniu 2018 r. Klienci mogli liczyć na fachową obsługę w każdym zakresie, co przełożyło się na 100% sprzedaż mieszkań, zadowolenie i satysfakcje lokatorów.

W obecnej chwili jesteśmy w trakcie realizacji kolejnej atrakcyjnej inwestycji  pn. „Skotniki Park”
Jest to kompleks nowoczesnych i komfortowych apartamentów, zlokalizowanych w południowo-zachodniej części Krakowa przy ul. Zelwerowicza.  Osiedle będzie składać się   z 48 mieszkań w 24 oddzielnych budynkach realizowanych w II etapach.

Rozpoczęcie prac budowlanych I etapu nastąpiło w  październiku 2020 r, a zakończenie prac I etapu przewidziane na kwiecień 2022r. 

Wszystkie szczegółowe informację znajdziecie Państwo na stronie internetowej Skotnikipark.pl

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą

Prace elewacyjne
To jedna z głównych gałęzi działalności naszej firmy, w której możemy poszczycić się kilkunastoletnim doświadczeniem. Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem dociepleń budynków metodą „lekką mokrą”.


Budownictwo ogólne
Wykonujemy obiekty kubaturowe w systemie generalnego wykonawstwa.


Roboty wykończeniowe i adaptacyjne
Świadczymy pełny zakres prac związanych z kompleksowym wykończeniem budynków i lokali.

Historia firmy

Historia firmy rozpoczęła się w 1998 roku od działalności jednoosobowej. Z upływem czasu oprócz doświadczenia zdobywaliśmy coraz szerszą grupę zadowolonych klientów, co zaowocowało realizacja coraz większych i bardziej wymagających zleceń.

Od początku swojej działalności stawialiśmy, na jakość i profesjonalizm, co pozwoliło nam uzyskać pewną pozycję na rynku usług budowlanych.

Główną gałęzią naszej działalności jest kompleksowa realizacja elewacji zarówno budynków mieszkalnych wielorodzinnych jak i usługowych. Posiadamy wieloletnie, potwierdzone licznymi referencjami doświadczenie w realizacjach bezspoinowych systemów ocieplenia, elewacji wentylowanych a także elewacji z wykorzystaniem okładziny klinkierowej.

Współpracujemy z licznymi dostawcami materiałów i urządzeń, co potwierdzają autoryzacje i certyfikaty. Wpływa to znacząco na konkurencyjność cenową i terminowość realizowanych robót.
Powierzając nam wykonanie prac możesz liczyć na współprace z wyspecjalizowaną doświadczoną kadrą pracowniczą oraz profesjonalnym podejściem do każdego nowego zadania.

Od 2016 roku rozszerzyliśmy ofertę o działalność deweloperską. Naszą pierwszą zrealizowaną inwestycją jest osiedle „TYNIECKA PARK” w Krakowie.
W obecnej chwili jesteśmy w trakcie realizacji kolejnej atrakcyjnej inwestycji pn. „Skotniki Park”.
Wszystkie szczegółowe informację znajdziecie Państwo na stronie internetowej Skotnikipark.pl Zachęcamy do zapoznania się z ofertą


W okresie 03.09.2012 działając w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013
nasza firma zrealizowała projekt współfinansowany przez Unię Europejską o nazwie:
Wdrożenie innowacyjnej metody wykonywania elewacji i wykończeń wnętrz w stylizacjach antycznych„.
Pozwoliło to na podniesienie konkurencyjności firmy oraz wprowadzenie do oferty nowej usługi:
wykonywanie aranżacji obiektów budowlanych na styl antyczny.