Nasza oferta

  • Działalność deweloperska
  • Działalność budowlana

Nasza firma nieustannie się rozwija. Obecnie rozszerzyliśmy naszą ofertę o działalność deweloperską

Jako nasza druga spółka LIBBUD PLUS realizujemy inwestycję pod nazwą TYNIECKA PARK zlokalizowaną w pięknej okolicy w Krakowie przy ul Tynieckiej 199. Dostępne mieszkania oraz więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie tynieckapark.pl

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą oraz do kontaktu

Prace elewacyjne
To jedna z głównych gałęzi działalności naszej firmy, w której możemy poszczycić się kilkunastoletnim doświadczeniem. Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem dociepleń budynków metodą „lekką mokrą”.


Budownictwo ogólne
Wykonujemy obiekty kubaturowe w systemie generalnego wykonawstwa.


Roboty wykończeniowe i adaptacyjne
Świadczymy pełny zakres prac związanych z kompleksowym wykończeniem budynków i lokali.

Historia firmy

Historia firmy rozpoczęła się w 1998 roku od działalności jednoosobowej. Z upływem czasu oprócz doświadczenia zdobywaliśmy coraz szerszą grupę zadowolonych klientów, co zaowocowało realizacja coraz większych i bardziej wymagających zleceń.

Od początku swojej działalności stawialiśmy, na jakość i profesjonalizm, co pozwoliło nam uzyskać pewną pozycję na rynku usług budowlanych.

Główną gałęzią naszej działalności jest kompleksowa realizacja elewacji zarówno budynków mieszkalnych wielorodzinnych jak i usługowych. Posiadamy wieloletnie, potwierdzone licznymi referencjami doświadczenie w realizacjach bezspoinowych systemów ocieplenia, elewacji wentylowanych a także elewacji z wykorzystaniem okładziny klinkierowej.

Współpracujemy z licznymi dostawcami materiałów i urządzeń, co potwierdzają autoryzacje i certyfikaty. Wpływa to znacząco na konkurencyjność cenową i terminowość realizowanych robót.
Powierzając nam wykonanie prac możesz liczyć na współprace z wyspecjalizowaną doświadczoną kadrą pracowniczą oraz profesjonalnym podejściem do każdego nowego zadania.

Od 2016 roku rozszerzyliśmy ofertę o działalność deweloperską. Naszą pierwszą zrealizowaną inwestycją jest osiedle „TYNIECKA PARK” w Krakowie.
W najbliższej przyszłości spółka planuje realizację kolejnych atrakcyjnych inwestycji deweloperskich, o czym będziemy Państwa informować na bieżąco.


W okresie 03.09.2012 działając w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013
nasza firma zrealizowała projekt współfinansowany przez Unię Europejską o nazwie:
Wdrożenie innowacyjnej metody wykonywania elewacji i wykończeń wnętrz w stylizacjach antycznych„.
Pozwoliło to na podniesienie konkurencyjności firmy oraz wprowadzenie do oferty nowej usługi:
wykonywanie aranżacji obiektów budowlanych na styl antyczny.